Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenés után kell pótolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenés után kell pótolni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Reggel a levél első tablettáját szedtem be, utána pár órával voltam wc-n, nem tudom pontosan hány óra telt el. Azóta még kétszer voltam wc-n. Kell pótolni a szemet, vagy védett vagyok?
2016. aug. 13. 23:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Most érzem, hogy nemsokára megint wc-re kell mennem. :/ Nem akarok kiegészítő védekezést egy hétig. :/
2016. aug. 13. 23:14
 2/4 anonim válasza:
Mivel is akarnád pótolni? Egy nap csak egy szemet lehet bevenni a tablettából.
2016. aug. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem telt el 4 óra a hasmenés és a fog. gátló bevétele között, akkor pótolni kell és akkor is, ha ez több fog. gátló bevételét jelenti egy nap. Bár nyilván azt is tudni kéne, hogy pontosan mit ír a betegtájékoztatója a fog. gátlódnak, amit szedsz és hogy hányadik héten tartasz. Szóval javaslom, hogy vedd elő a betegtájékoztatót!

És olyan nincs, hogy nem akarsz 1 hétig kiegészítő védekezést! Amennyiben nem akarsz gyereket, akkor kénytelen leszel!

A pótlást pedig úgy tudod kivitelezni, hogy bontasz egy új levelet és abból pótolod, majd pedig a jelenlegi levelet végig szeded, amit pedig megbontottál, azt pedig félre teszed ilyen esetre.

2016. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez benne van a tájékoztatóban, el kell olvasni, hogy ilyenkor mi a teendő.
2016. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!