Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anyumnak vajon igaza lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyumnak vajon igaza lehet?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves vagyok, és fogamzásgátló tablettát vagy gyűrűt szeretnék felíratni.Anyum azt mondta, hogy 15 évesen a nőgyógyász kiröhög és elküld, mert ennyi idős lánnyal nem foglalkoznak, nemhogy felírnának neki vmit.Már nem vagyok szűz.A barátom elmúlt már 18.

Mondjuk a IV. kerületi SZTK-ban megvizsgálna a nőgyógyász és esetleg felírna gyógyszert?Vagy anyumnak van igaza?

Előre is köszi a válaszokat!:)


2010. ápr. 19. 16:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
anyudnak van igaza, de mivel a barátod elmúlt 18, őt már elküldheted a gyógyszertárba :D
2010. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
úristen
2010. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
lehet 18 év alatt fogamzásgátlót venni, csak nem tudom hogy kell e hozzá szülői engedély. de akkor kérd meg apádat.
2010. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Hát büszke lehet az "anyud".

Én a lányomnak még azt sem engedtem meg, hogy elmenjen a barátjához aludni...

De mellesleg anyukádnak igaza van.Bár szülöi beleegyezéssel kaphatsz, de még kicsi vagy és felelőtlen.Egyszer elfelejted bevenni és kész ott a baba...

2010. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mi sem aludtunk együtt a barátommal, ha a lányod szexelni akar, napközben is megteheti. :)
2010. ápr. 19. 16:29
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nincs igaza az anyukájának,mert a kérdező fontosnak tartja a védekezést...amit mások nem igazán...Igaz én 16évesen irattam fel tablettát,de nem kellett hozzá a szülőm se engedély.
2010. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőgyógyász nem az alapján fog megítélni, hogy hány éves vagy, hanem az alapján, hogy mennyire érett a szervezeted, zavarhatja-e a fejlődésben, ha fogamzásgátlót szedsz.


Anyukád elég unokapárti lehet, ha ezt nem látja be... :)


Menj nyugodtan el egy nőgyógyászhoz és kérj tanácsot.

2010. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%

Drága kérdező.

Te nem ismered az én lányomat és eddig finom voltam.

Anyudat lehordanám, hogy egyáltalán engedi azt hogy nemi kapcsolatot létesíts ilyen korban.A lányom 16 éves és még nem létesített ilyen kapcsolatot.A mai elfajzott és degenerált világban a szülőnek kell figyelnie a gyerekére.

De ez is azért van mert a mostani generációjú fiatalok hamar felnőtté akarnak válni és a szex útján akarják ezt elérni.És majd mikor benő a fejed lágya rájössz, hogy mekkora hibát követél el.

De én ezt a kérdést nem is nézem tovább.Tégy amit akarsz...

16:28 voltam.

2010. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem miért piszkáljátok, nem úgy tűnik nekem hogy gondolkodásban vissza maradott átlagos tinivel néznénk szembe...és ha nem így van és hát lássuk eb nem így van mert akkor eszébe se jutna a védekezés akkor segíteni kéne neki nem piszkálni, fel lehet íratni fogamzás gátló tablettát keress jó nőgyógyászt akivel egy fajta "bizalmas" kapcsolatot alakíthatsz ki, mert elég intim kapcsolatba fogsz vele kerülni, anyudat pedig győzd meg arról h melletted kéne állnia és segítenie ebben is mert ha baj lesz nem te hanem majd ő tehet róla ugyanis te meg próbáltál védekezni és ezzel nem fogja meg akadályozni azt h szeretkezz a barátoddal csak azt éri el h rosszul süljön el, bocsi h ennyit írtam remélem segítettem...:D
2010. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Valóban nem helyénvaló ilyen korban ilyen féle kapcsolat, de manapság nem ritka. Ezzel inkább az a probléma, hogy könnyen becsúszhat a gyerek, épp ezért jó, hogy gondolsz a védekezésre. Emlékszem, régen amikor nekünk jöttek iskolába a védekezésről tartani előadásokat, kiemelték, hogy lehetsz kiskorú, de védekezni mindenképp védekezz. Ha tablettázni akarsz, keresd fel az orvost, és fel fog írni valamit. Egészen biztos, hogy nem fog elhajtani.
2010. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!