Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlosok! Válaszolnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlosok! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő engedtétek meg a barátotoknak hogy ne húzzon óvszert? engeditek hogy bennetek menjen el? ha igen azt mennyi idő után? elöre is köszönöm:)
2010. ápr. 19. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 3 hét után
2010. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
*ti mennyi idő után* bocsánat:S
2010. ápr. 19. 17:59
 3/14 A kérdező kommentje:
értem:) köszönöm
2010. ápr. 19. 18:00
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

3 hét...ki akartam várni az 1 hónapot,de nem birtuk ki...de végülis 1 hét után védett voltam elvileg


bennem megy el esetek 90%-ban,és nem "engedem",hanem nekem igy jobb,ha addig nem volt,attol 100%,h van orgazmusom,ahogy érzem hogy lüktet...

2010. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel első nap kezdtem el szedni, így azt a 7. napon már gumi nélkül csináltuk.(2 éve szedem, 17/L)
2010. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

18:03


Bocsi h kérdezek :))))

Kicsit zavarosan értem a a válaszod 2. felét, úgy érted h mikor benned megy el akkor van orgazmusod?Bocsi, csak már 3szor elolvastam és kicsit nekem zavaros:))) Amúgy nálunk ikb mindig belémélvez, bár mi értelme lenne ha nem..

2010. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
olvasd el a betegtájékoztatót hányadik naptól vagy védett annál a tablettánál, amit te szedsz, mivel nem mindegyiknek ugyanaz a hatóanyaga...
2010. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én bogyóm már az első naptól védett,tehát,akkor már nem húztunk gumit,de nem ment el bennem. Az 5. napon már belém élvezett és azóta minden alkalommal így van. Szerintem nagyon sokan túlparázzák ezt a dolgot,de higgyétek el,h nem lenne ráírva a betegtájékoztatóra,h mikortól véd,ha az az idő egy picit is necces lenne.

18/L

2010. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az enyém is az első naptól véd, és mi is az 5. napon voltunk együtt először, de nem ment el bennem, mert kicsit féltem:D:D:D
2010. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

18:03 vagyok

igen,jol értelmezted,akkor van...azon szerencsések közé tartozunk,akik egyszerre tudnak elélvezni...

2010. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!