Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatex hüvelykúp mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatex hüvelykúp mennyire megbízható, ha a használati utasítást követtem, de bennem ment el a párom és utána kimostam?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Utána nem szabad kimosni. A pharmatexről amugy is megoszlanak a vélemények. Van akinek bevált van akinek nem. De a pharmatex baby fogalom csak ered valahonnan. Egy ismerösömnek született ilyen védekezés mellett babyje.
2016. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önmagában szerintem semmit nem ér, de megszakítással szerintem már elfogadható.
2016. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően magában főleg beleélvezéssel oroszrulett. 50%-os kb vagy véd vagy nem, nem véletlenül nem ajánlják ha gond egy becsúszott baba, hisz a fogalom is innen jött: pharmatex baba. A baráti társaságunkban lett belőle egy baba és egy másik párnál abortusz így...


Más módszerrel vegyítve már jobb, de nem ér azért fel az óvszer, tabletta, hüvelygyűrű, pesszárium, injeckió hatásához. Óvszer mellé pluszba, vagy naptár+megszakítás+pharmatex már lényegesen megközelíti a hatékonyt.

DE Aktus után TILOS kimosni, mert olyan, mintha nem is használtad volna. Minden szappanos dolog (még ha nyomokban találkozik is a Pharmatex-szel) hatástalanná teszi. Se előtte, se utána nem szabad mosakodni, előtte kizárólag vízzel, aktus után pedig még azzal sem!

2016. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pharmatex nem fogamzásgátló. Nem olvastad el mégsem a használati utasítást ezek szerint...

CSÖKKENTI ugyan a fogamzás esélyét, de nem gátolja meg teljes egészében, köze sincs a tablettához, gyűrűhöz vagy bármi egyébhez. Kisebb eséllyel leszel terhes, de inkább annak van haszna, aki amúgy is a megszakításos módszert (vagy egyéb természetes módszert) alkalmaz. Ha a párod benned megy el, akkor a védelem cirka a nullával egyenlő.

2016. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Noha én magam nem kultiválom, a farbatesz sokkal jobb fogamzásgátló, mint a pharmatex.
2016. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!