Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, de pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, de pont mielőtt elélveztem volna kihúztam. Járt már valaki így, lehet belőle terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnap este szeretkeztünk a barátnőmmel, és kiszakadt az óvszer amit nem vettünk észre, de az utolsó pillanatban kihúztam, és így nem élveztem bele. A lyukas gumi látványára elfogott az aggodalom, de a megkönnyebülés is mert kihúztam mielőtt elmentem volna. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, mi lett belőle?

2016. aug. 22. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem élveztél bele akkor nem lehet terhes😊
2016. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Lehet terhes az előváladék miatt de kicsi az esélye
2016. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 1es ha nem értesz a dologhoz akkor kérlek ne terjeszd itt a hülyeségeimet nagyon sok nő lett már így terhes vannak akik tudnak évekig így “védekezni” baba nélkül (tudom hogy haználtatok óvszert de így azért szerintem már megszakításosnak számít) de van aki rögtön terhes lesz miatta szóval ismétlem annyira nem nagy az esélye de azért vegyetek terhességi tesztet és menjetek nőgyógyászhoz
2016. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem terjeszgetem a hülyeségeket. De rossz volt a netem és még írtam 2-3 sort hozzá de ezek szerint lemaradt. Az előváladéktól is lehet terhes valaki de nagyon kevés az esélye. Nekem ne mondd utolsó,én mindig védekezek,szóval az már egy másik sztori lenne...😉
2016. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!