Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély a terhességre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre? Kell paraznom?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek.A barátommal mindig használtunk óvszert is,maximum az elovaladekkal erintkeztem,de esetleg a kezünkről,máshogyan nem.Az utolsó aktus utan 3 nappal műtöttek,cataflamot szedtem 10 napig,ezido alatt nem voltunk együtt.A műtét után jelentkezett a megvonásos vérzésem,bar kevesebb volt,7 nap helyett 5 napig tartott.Most fel vagyok puffadva.Lehet terhesség vagy hülyeség emiatt aggódni?

2016. júl. 9. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet akkor megnyugszol;) De ketlem,hogy baby. Gyogyi+ gumi mellett nagyon pici az eselye. Nem minden mensi egyforma, ez most rovidebb volt.
2016. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jézusom... fogamzásgátló óvszer meg előváladék és még így is félsz? Nálunk meg még óvszer is volt lyukas az oldalán anno mikor azt használtunk, előváladéktól se lettem terhes soha míg nem szedtem gyógyszert, most meg még belém is élveznek. volt hogy egy nap háromszor.Szerintem a te esetedben egészen 0% az esélye
2017. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!