Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki spirált? Meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki spirált? Meg van vele elégedve? Bonyolult és fájdalmas a felhelyezés?

Figyelt kérdés
Most gondolkodom ezen a megoldáson. Eddig gyógyszer volt, de attól híztam, most gumi, de azzal nem vagyok megelégedve.
2010. ápr. 20. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Saját tapasztalatom nincs vele,de az anyukám és a barátnőm is azt használt.Anyu borzasztóan vérzett mellette.Egyszer annyira bevérzett,hogy meg is műtötték.A barátnőm sok rosszat hallott róla és állandóan fájt a hasa így eldöntötte,hogy kiveteti.Én kísértem el a nődokihoz,nagyon fájt neki már be volt tokosodva 30 éves volt akkor.Minden évben volt kontrollon és mégsem vették észre neki.Viszont,hogy jót is írjak:Nővéremnek 8 éve van és semmi baja vele.Tökéletesen megvan vele elégedve. Én használtam hüvelygyűrűt,bátran merem ajánlani.Semmi gond vele,nagyon szerettem anno
2010. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
orvosok azt mondják, hogy be kéne tiltani egy az egyben. a lényege, hogy létrehoz egy steril gyulladást a méhben. steril, nem steril, az gyulladás. nagyon magas a kockázata, fejlett nyugati országokban az 1-2%-ot sem éri el a használata, ugyanis ott már a nőgyógyászok sem javasolják. mondjuk sok nőgyógyász idehaza sem támogatja, ráadásul fiatal lányoknak, nőknek főleg nem. maximum gyereket már nem akaró, szült nőknek. szerintem ne kockáztasd az egészséged.
2010. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mit gondolsz a hüvelygyűrűről, pesszáriumrol?
2010. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!