Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt tabletta a harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt tabletta a harmadik héten, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Másfél éve szedek Jangee 0,02 fogamzásgátlót. Kedden szedtem be a levél utolsó szemét, ekkor vettem észre, hogy a szombati kimaradt, kedden így 2 tablettát vettem be, az utolsót, és a kimaradtat. Mi a teendő ilyenkor, szünet nélkül folytassam a következő levéllel, illetve csökkent a védelem? Hétfő este voltam együtt a párommal, de ejakuláció nem történt. Még megemlíteném, hogy a levél közepén-végén utazás miatt többször előfordult, hogy nem a szokásos délelőtti időpontban vettem be a tablettát, hanem délután, de mindig bőven a 12 órán belül.

2016. aug. 23. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz baj... A gyógyszer mentes hetet Tartsd meg!!!!!! Mert ha tovább szeded szünet nélkül akkor bekavarja a ciklusod. 22 L
2016. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A betegtájékoztató nekem nem teljesen egyértelmű, de az azt javasolja, hogy rögtön rátérhetek a mentes hétre (ez ugye nem játszik, mert azóta vettem be) vagy ne tartsak szünetet. Tehát nem csökken a védelem, ha mégis tartok szünetet?
2016. aug. 23. 12:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben elértem az orvost, akin sikerült nagyon kifognom a kérdésemmel. Végül azt mondta, hogy tartsam meg a szünetet, de arra igazából nem kaptam választ, hogy a védelem így továbbra is fennáll-e?
2016. aug. 23. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Szombat után hogyhogy kedden vetted észre??? :D Jó volt a buli??

Nem, nem vagy védett! Egész héten nem voltál és a szünetben se! Szedd rendesen!!!

2016. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!