Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a tapasztalatotok a Yasmine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok a Yasminelle fogamzásgátlóval kapcsolatban? Van aki a Lindynette 20-ról váltott Yasminelle-re?

Figyelt kérdés
Az orvosom most írta fel a Yasminelle fogamzásgátlót. Eddig Lindynette 20-at szedtem(fél évig). Sajnos híztam tőle, ezért kell váltanom. Most vagyok a 7 napos szünetbe, és a doki azt mondta hogy úgy kezdjem el szedni ahogy a Lindynette-t folytatnám. Azt viszont elfelejtettem megkérdezni hogy kell e várni 1 hónapot h hasson a fog.gátló,mert ugye mégis csak váltok vagy már nem. A válaszokat előre is köszi.
2010. ápr. 20. 15:43
 1/4 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=yasminelle&s..


"Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!"

2010. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. nem néztem meg, 2. nem biztos hogy az én kérdésem már szerepelt így. Az egy dolog h kérdeztek a Yasminelle-ről de mellette van még 1 kérdés nekem... Amúgy meg ha megnézted akkor egy csomó kérdés van ugyan olyan, csak máshogy van megfogalmazva..meg sztem ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk amire szükségünk van és más nem ad kielégítő választ. vagy tévedek??? :/
2010. ápr. 20. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem h várnod kéne, max egy hetet, de sztem még annyit se, mert védett leszel ugyanúgy, mivel rögtön szeded a 7 nap szünet után, mintha "mi sem történt volna" és nagy különbség nincs a kettő között!

2010. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2010. ápr. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!