Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég mentem férjhez. Lagzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsika88 kérdése:

Nemrég mentem férjhez. Lagzi óta egyre jobban vágyom arra, hogy végre szabadon szexelhessünk. Tablettát nem szedhetek babát még nem akarunk. Melyik a legbiztonságosabb módszer?

Figyelt kérdés
4 éven keresztül megszakítással védekeztünk, sokszor a nemi szervemre ment el, ez is nagyon izgató viszont már többre vágyom. Hormon alapú készítményektől szigorúan el vagyok tiltva, babát nem szeretnénk.Milyen egyéb védekezési módszert tudtok ajánlani? Mi a naptármódszer + pharmatex kombinációt próbálnánk ki. Tudom létezik spontán peteérés de az nagyon nagyon ritka, csak ijesztgetésnek jó :) Ti milyen módszerrel védekeztek és mióta?

2016. szept. 1. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom, nem kérted még ki a nőgyógyászod tanácsát (elvégre nem csak a tabletta létezik, mint fogamzásgátló).


22/F

2016. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Őőő óvszer? Gondolom az nem játszik. Pharmatexet megszakítással kombinaljatok, másként rizikós. Ha csak az ösztrogén baj, akkor jó a hormonos spirál, bár drága de 3-5 évig fent van és baromi jó a Pearl-indexe! Vagy pesszarium spermiciddel!
2016. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen esetben: spriál (akár a hormonos is mert egyfajta van benne, sárgatest, ösztrogén 0) vagy injekció (ami szintén sárgatest csak, ezzel még vérzés sincs!) vagy pesszárium spermiciddel.

A naptár + pharma elég gyenge %-ban ha beleélvezéssel akarjátok - ezt csak akkor ha tényleg nem baj egy baba.

2016. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Van ferfi fogamzasgatlo is egyebkent a hormon mented fogamzasgatlok egyaltalan nem biztonsagosak. 23 eves vagyok es van egy 3 eves kishugom hala a pharmatexnek :) bar megszakitassal biztonsagos lehet de anelkul kizart. Egyebkent sokfele fogamzasgatlas letezik tabletan es ovszeren kivul is.
2016. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orális szex?
2016. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!