Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a legbiztonságosabb fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legbiztonságosabb fogamzásgátlási módszer?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

A farkas póz..Ülsz a lyuk mellett és vonyítasz:D

100% a siker.


Fogamzásgátló elég biztonságos ha normálisan szeded szerintem.

2013. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Nekem a gyógyszer jött be legjobban. Egyszerű volt használni, nem voltak mellékhatások sem.
2013. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Egy fogamzásgátlót pár hete vontak ki a forgalomból,mert hullottak el tőle a nők...inkább maradok a guminál,attól még nem lett baja senkinek. :))
2013. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Ezek alapján ne lépj ki a házból, mert elülthet egy autó, az is előfordult már, repülőre pedig pláne ne ülj, mert le is zuhant már pár az évek alatt. Egy gyógyszer rossz volt, de van millió másik, amivel semmi gond. Ha így lenne, a nők fele már elhullott volna tőle..
2013. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Én nem szeretnék fogamzásgátló szedése miatt,sem trombózist kapni,sem meghalni.Szerintem egyáltalán nem normális,ha a szervezetünket gyógyszerekkel felborítjuk.De ez az én véleményem...szedjed csak,ha jól esik,én kihagyom...amúgy meg,bármelyik gyógyszerről kiderülhet,hogy halált okoz,vagy súlyosan károsítja az egészséged... [link] itt sem egyből derült ki,hogy ez az "EGY" gyógyszer szar volt.Kössz,nem kérek belőle...
2013. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Csakis óvszer...véd a terhességtől,és a nemi úton terjedő betegségektől.Én sem szednék gyógyszert,nem természetes szerintem sem,hogy a hormonjaimat felborítsam egy természetellenes szerrel.
2013. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

A legbiztonságosabb az a művi meddővé tétel. Utána a hormonos spirál, aztán az egyéb hormonos megoldások, majd az óvszer. Persze ha csak a pearl indexet nézzük, azaz azt, hogy 100 nőből egy év alatt mennyien esnek teherbe mellette.


A személyes véleményem az, hogy fiataloknak az óvszer a legjobb. Megbízható, és nincs semmilyen káros hatása.

2013. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Önmegtartóztatás. Attól biztosabb nincs.
2013. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha babától félsz akkor a no szex vagy max. petting, és a kettős holland, ha a fertőzéstől akkor az első és az óvszer.
2013. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!