Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány nap kiegészítő vedekezes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap kiegészítő vedekezes kell fogamzásgátló váltás esetén?

Figyelt kérdés
Barinőm cipromyx et szedett 7 honapig most váltott Ditinell-re égy ugye írták h. ha váltunk az utolsó tabletta cipromyx után el is lehet kezdeni szedni. Így is tettünk.. 1 hétig gumit használtunk. Elég volt ez az 1hét? Köszi előre a segítséget de ilyen még nem volt velünk :)

#védekezés #fogamzásgátlás #fogamzásgátló #Cypromix #Dinitell #kiegészìtő védekezés
2016. szept. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elég, de még pár napig a biztonság kedvéért én megszakításos módszert alkalmaznám, biztos ami tuti alapon. Én is mindig paráztam az ilyen gyógyszerváltásoknál (4x is váltottam, mire megtaláltam azt, ami nekem jó), de eddig még nem lett bajom.

25n

2016. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma voltunk együtt 6 nap kiegészítés után kb 5 percet volt benne megszakítással. Csak kicsit "beraktam" mert hiányzott az érzes... rossz gumival :/ csak hogy elég e vagy vegyek 72 órásat? :O sose bíztam a valtásokba.. meg igy ebbe az egészbe :/
2016. szept. 2. 21:56
 3/7 A kérdező kommentje:
21/f
2016. szept. 2. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Eseményutánit nem lehet fogamzásgátló mellett bevenni!

Egyébként ilyenkor 2hetet ajánlott nekem a doki, Diane35 után (ami ugyanaz mint a cyprmix 100%-ig, csak ezt több országban betiltották) két hétig legyen gumi mert gyengébbre váltunk. Lefelé váltáskor gázosabb a helyzet mindig.

Ha más lenne az összetétel de közel azonos hatóanyag akkor elég 1hét megszakítás vagy még annyi se.

2016. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem élveztem bele 5 percre ült bele csak simán... de igye az előző tabi még holnapig véd. Mert ugye ez a kihagyó hete neki. úgy is lehet gond???
2016. szept. 2. 22:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Most megijedtem.... :/
2016. szept. 2. 22:28
 7/7 A kérdező kommentje:
igazából csak elvoltunk kézzel izgattuk egymást mind 2en éreztem h. jött előváladék letöröltem megkértem h. szájjal csinálja sokat..letöröltem megint vizes zsepivel h. lejöjjön tuti.. majd beleült kb 5 mozgásra és kiszállt... ennyi volt... de most a gyógyszerváltás miatt parázok.. nehogy legyen valami.. az a baj az ilyentől mindíg túl beparázok.
2016. szept. 2. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!