Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hány évesen kezdtetek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen kezdtetek el fogamzásgátlót szedni és milyet?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte hogy neki már nincsenek görcsei és nincsen fájdalma, mástól meg azt hallottam hogy elmúltak a pattanásai és kerekebb lett a feneke és a melle, különösebb oka nincs párom sokáig bírja,de ha szedném akkor nem lenne ilyen kellemetlen. 18/L

2016. szept. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
16!évesen hormon probléma miatt de csak 18 évesen kezdtem nemiéletet élni.. Elsőnek Dianne 35 utána Yadine majd Yasminelle... Sajnos ezek nem váltak be.. Végül a Rezia fogamzásgátló tablettát szedtem. Ami nagyon bevált pontos volt mindig a megvonásos vérzés he vettem az utolsó zöld bogyót ( 28 szemes az utolsó 4 szem más színű) és másnap meg is jött.. Sose kellett azon idegenkedni hogy a levél abba hagyása után most akkor mikor jön meg 2 vagy 3 hét múlva... Szóval nekem a Rezia bevált ;) 22 L
2016. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként igen van olyan tabletta ami csökkenti a menstruációs görcsöket a vérzés mennyiségét és a börhibákat.. És igen van olyan tabletta amitől hízik az ember lánya azért lett " kerekebb a feneke " 22 L
2016. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16évesen Diane35, annyi volt hogy napra pontos lett a vérzésem, de a mennyiség maradt (6nap) és a fájdalom is, sőt később pattanásos lettem tőle durván és híztam pár kg-ot 3év alatt, szóval nem szabad a jótékony hatásokra számítani, mert azok vagy bejönnek vagy nem... Csak a fogamzásgátló hatás fix.

Aztán amikor újra belevágtam 21évesen akkor hüvelygyűrűt kaptam és azóta is az van és bevált.

2016. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!