Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyászati rendelés, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászati rendelés, ha csak gyógyszert akarok feliratni? (Maszek)

Figyelt kérdés

Nem vizsgálatra szeretnék menni, csak gyógyszert felíratni. Nem akarok 1-1,5 hónapot várni az időpontra. Szedtem már gyógyszert, tudom hogy melyik vált be. Ha felhívom a doktort/asszisztenst, és elmondom, hogy csak gyógyszert szeretnék felíratni, akkor nem kell 1 vagy több hónapot várni az időpontra?

Sürgős lenne. (Nem a szex miatt, hanem egészségügyi okok miatt)


Ja és kórház kizárva!!!


2016. szept. 9. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Maszekba simán csak bejelentkezel és már vagy aznap vagy másnap mehetsz is a receptért csak ha maszek mármint magánrendelés akkor egy kicsivel drágább de én a magánrendeléseket csak ajánlani tudom inkább fizetek többet csak azért hogy megfelelően ellássanak és nem úgy beszéljenek velem mint egy "kutyával"
2016. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele. :) köszi a választ!
2016. szept. 9. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is maszekos vagyok, simán bemegyek, mondom "jó napot XY gyógyszerre szeretnék receptet feliratni" adatokat elkérik, felírják (1 éven belüli citó kell asszem) 2 látogató között beviszik a dokinak, lepecsételi, aláírja, fizetek egy ezrest, viszlát, lassabb napokon fél óra.
2016. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem voltál még nála akkor valószínű megvizsgál (nekem le is cserélte egyből a gyógyszerem) és kér 1éven belüli rákszűrés eredményt, sőt sok doki évente küld vérvételre is (ha nincs akkor megcsinálja és ugye akkor fizetni kell rákszűrésért, vizsgálatért) felveszi az adataid. Enélkül nem írnak fel gyógyszert senkinek hisz felelősség, bemondásra nem írják fel ha nem vagy nyilvántartva náluk. Nálunk így megy. Ha meg már hozzá jársz akkor kijön az asszisztens, megmondjuk mi kell, behív az előtérbe, megkérdezni ki vagy, ő bent elintézni ezt, 15perc és hozza ki a receptet és kéri az 1000Ft-ot.

SZTK-ba meg TB kártyát kell odaadni a kinéző asszisztensnek, 5-10perc múlva kiadja a kártyával együtt.

2016. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!