Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha nincsenek, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nincsenek, vagy alig vannak mellékhatások a fogamzásgátló első levelénél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 napja szedem a tablettát, pici mellfeszülést észleltem az első napokban, a menzeszem pedig enyhe barnázással zárult, de az egy nap alatt elmúlt.

Arra számítottam, minden bajom lesz, de semmi zavaró. Ez normális?

Köszönöm előre is


2016. szept. 12. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

normális, kell azért 1-2 hónap amíg kijönnek a mellékhatások. Sőt van olyan ami csak pár év után jön elő (pl nem kívánod a szexet)


Itt a menstruációt és magát az egész ciklust befolyásolja, majd amikor ez felborul a tabletták miatt kijönnek, nyugi!

2016. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem se volt az első fajtánál semmi az ég világon, 3 évig szedtem. Sajnos bevonták sok helyen, így lecserélte a doki, a második fajtánál csak pici mellfeszülés volt egy hétig, aztán fél év után nagyon súlyos akném lett tőle. A 3. fajtánál sok minden előjött 4hónapig és ez vált be a legjobban.
2016. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cirka 20 éven át szedtem összesen fogamzásgátlót, és nem jöttek mellékhatások... én nem tudtam, hogy kötelezően kellett volna... akkor most reklamáljak a gyártónál?
2016. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!