Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle miatt? LEhet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle miatt? LEhet baj?

Figyelt kérdés
Múlt héten pénteken vettem be.. Ezen a héten jött meg csütörtökön és peteérésem lenne de ez inkább rendes menszesz de kicsit gyengébb... az orvos szerint nincs baj azért vérzek mert hatott a gyógyszer.. Szerintetek?

2016. szept. 16. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Most nem teljesen értem, de akkor az a baj, hogy megjött és nem 7 napos szünetben?
2016. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az nem baj hogy megjött.. csak nem tudom hogy most pontosan mit jelent ez.. orvos szerint azért vérzek mert hatott a gyógyszer de időpontom 4 hét múlvára van csak. És nem tudom most hogyan számoljam a ciklusom. És hogy nincs-e tényleg baj és biztosan hatott-e.
2016. szept. 16. 23:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát elvileg az első szemet a vérzés első napján vetted be, ha elfogyott a tablettád, akkor kell megjönnie a következő vérzésnek, a 7 napos szünetben.
2016. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félre érted.. nem szedek gátlót. baleset történt és esemény utánit vettem be múlt héten és most jött meg a vérzésem de kicsit kevesebb mint szokott lenni viszont peteérésem lenne ilyenkor. az orvos szerint azért vérzek mert hatott a gyógyszer de én aggódok kicsikét mégis
2016. szept. 16. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, óó bocsánat,nem figyeltem :DD


Ez így rendben van, esemény utáninál ez így szokott lenni :)

2016. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok egy kicsit legalább hogy nem várok babát és baj nem lesz. Az orvos ezt mondta legalábbis. Én vagyok aki ennek ellenére is aggódik.
2016. szept. 16. 23:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaaah és 3órával az esemény után vettem be a ciklusom 9dik napján
2016. szept. 16. 23:36
 8/9 anonim válasza:

Az esemény utáni tablettának pont az a lényege, hogy elhiteti a szervezeteddel, hogy most kell menstruálnia. Azért menstruálunk minden hónapban, mert a szervezetünk 2 menstruáció között megvastagítja a méhünk falát, kvázi fészket készít a petének, hogy ha az megtermékenyül, akkor oda tudjon kötni. Ha a pete nem termékenyül meg, akkor ezt a fészket a petével együtt ki kell dobni = menstruálsz.

Az esemény utáni tablettával ha van megtermékenyült pete, ha nincs, mindent kidobsz. Ennyi.

2016. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor nagy baj nincs gondolom. kicsit gyenge volt de pár nap volt csak. ha jòlértem gátolja a termékenyülést ezért jött meg. de tesztet vegyem hogy nyugodtabb legyek?
2016. szept. 24. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!