Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyogyszervaltas? Mik a tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyogyszervaltas? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Penteken valtottam dienille rol roxanelle re es az lenne a kerdesem hogy ti vedekeztetek ? Nekem azorvos azt mondta nem kell a vedettseg folyamatos marad es igy hetvegen le is fekudtunk a parommal de nem bennem ment el . Betegtajekoztato nem irja hogy ilyenkor kell e . Azert aggodom mert a dienillebe 0,03mg ethinil ösztradiol volt 2mg dienogesztel a roxanellebe meg 0,02 mg erhinil ösztradiol van 3 mg dospirenonnal .. ebbe kevesebb hormon van.. hiaba mondta az orvos hogy nem kell vedekezni most hogy utana neztem a hatoanyagoknak elegge elkezdtem felni ... segitsetek ,koszonom !

2016. szept. 25. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan szeded (régi után egyből ezt, semmi 1 napot kifelejtettem vagy ilyenek), nincs mitől félni! :) Annyi, hogy ebben más hatóanyag van és másabb összetételben, gondolom jó oka volt ezt kiírni!

Írtad, hogy olvastál.. akkor tudod is, miért adta: mert a drospirenon sokkal kíméletesebben hat, nem okoz annyi mellékhatást! Ez egy fejlettebb hatóanyag, viszont vérrögösödésre jobban hajlamosít! Hosszú utakon mozgasd át magad és ne élj 0 mozgás nélkül, évente pedig ellenőriztesd a véred! :)

2016. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy kezdtem el szedni hogy volt a 7 napos szunet esakkor mar az uj level nem a dienille hanem a roxanelle volt . Nagyon koszonom a valaszod :)
2016. szept. 25. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már 2x váltottam, mindig lefelé (Diane35-Belara-Nuvaring) és az egyik az fele annyi lett mint az előző volt, de a doki mondta hogy folyamatosan szedtem és szünet után folytatásként alkalmazom az újat akkor nincs gond. Nem volt egyszer se :)
2016. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugtattál ! :)
2016. szept. 27. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!