Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm migrénes, így nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm migrénes, így nem használhat hüvelygyűrűt, tablettát sem szedhet, a gumit pedig nagyon utáljuk! Vmi tipp?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
popsiszex. legalább rájöttök mi az igazi
2016. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Orális szex
2016. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit utálnátok jobban? Nem együtt lenni egyáltalán, nem tervezetten gyereket, vagy a gumit?

A gumit általában senki nem szereti, csak valakik túljutottak már azon, hogy nem szeretem és csinálják, mivel tudják, ha más mód nem jöhet szóba és igazán akarják az együttlétet, akkor gumival is lehet csinálni, sőt, nagyon lehet azzal is élvezni!:)

2016. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy nem fogjuk sehogy sem csinálni! Csak arra lennék kiváncsi,hogy van-e más megoldás esetleg.
2016. szept. 25. 15:32
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Spirál. Van hormonmentes, nem szült nőknek való is.
2016. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

kérdező, ha lenne erre teljesen 100%-osan kényelmes és 100%-os védő megoldás, akkor nem lenne ennyi baj, ennyi abortusz, ennyi hormonzavar a hormont évekig szedő nőknél. Nincs.


Ezt tudomásul kell venni!


A gumi kis kellemetlenségét viszont el lehet fogadni, mert sokkal rosszabb nem együtt lenni, aggódni, a nem kívánt terhességtő, vagy hormonzavarossá tenni a szervezetet.

2016. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

A migrén miért zárja ki a hüvelygyűrűt? Én inkább arra tippelek, hogy a barátnőd nem akarja hormonokkal bombázni a testét (maximálisan meg tudom érteni), csak nem meri megmondani...

A gumit meg szerintem te útálod....


Ami még szóba jöhet:

- pharmatex termékek, hormonmentesek, használatuk egyszerű, de sokkal kevésbé hatékony, mint a gumi

- lea fogamzásgátlás, ez egy szilikon méhszájsapka, a használata macerás, de hatékony

- hormonmentes spirál, igaz, van olyan, ami nem szült nőknél is alkalmazható, de egyrészt ilyen esetben nem kéjmámor a felhelyezése, és okozhat szövődményeket, amik kihathatnak egy későbbi terhességre. És bár a gyártók ajánlják nem szült nőknek is, a nőgyógyászok már annál kevésbé.

2016. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A gumit ő utálja,én nem szeretem. És utánajárt,hogy auramigréneseknek nem SZABAD.
2016. szept. 25. 16:09
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
jó, akkor vagy csináljatok 20 aranyos kisgyereket, vagy birkózzatok meg a gumival - ő nem fogja utálni, ha elmondod a kockázatokat
2016. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
65%
Ezen már én is gondolkodtam,de maradt a gumi,hiába nem szeretjük.A pharmatexet a férjem nem bírta,pedig nekem kényelmes volt,a hormont én nem bírom,spiráltól félek,pedig van 2 gyermekem.
2016. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!