Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fiú babát szeretnék! Valami...

Fiú babát szeretnék! Valami jó tipp, hogy hogyan lehetne az?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Fogsz itt mindenféle woodoo ötletet kapni, de az az igazság, hogy semmit nem tehetsz, ami ezt garantálná. Hacsak örökbe nem fogadtok, ez nem választás kérdése.
2014. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Az Y-kromoszómát tartalmazó ondósejtek gyorsabban úsznak,de rövidebb ideig maradnak életben, mint az X-et vivők. Úgyhogy ha egy pár pontosan az ovuláció idejére időzíti a közösülést, a gyorsabb-úszó hím spermáknak előnyük van, és a fiúgyermek nemzése is valószínűbb, de csak alig. Ha az időzítés egy-két nappal korábbra történik, a férfi spermákból több pusztul el, és egy kislány fogantatása kicsit valószínűbb.
2014. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Alátámasztanám, hogy "kicsit valószínűbb". Ovu előtt 4 nappal voltunk együtt, kisfiúnk lett. Erre nincs megoldás. Sajnálom, 50-50, hogy mi lesz.
2014. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nahát a 2. válaszoló válaszának talán van is valami alapja.. De ez a "kicsit valószínűbb"..kiszámíthatatlan. Fogadd el amid lesz, nem fogod kevésbé szeretni.
2014. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi ovukor voltunk együtt (este, aztán hajnalban lehetett ovum), fiú lett volna, ha velünk marad.

Amikor másodszor összejött, akkor ovu előtt két nappal voltunk együtt, utána már nem tudtunk és kislányunk lesz.

Szóval nálunk úgy tűnik bejött ez a lányok tovább élnek, fiúk gyorsabbak dolog.

2014. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gabriell88 ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet előre kiszámítani, valakinek össze jön valakinek nem, én már annak is örülnék, ha megmaradna végre és egészségesen fejlődne.De sajnos ez a boldogság még várat magára.Hidd el szeretni és örülni fogsz akkor is ha kislány lesz.
2014. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gabriell88 ***** válasza:
Én is mindig kisfiúra vágytam.Most ott tartok , hogy egy kislány is nagyon boldoggá tenne.
2014. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3 kisfiam van, mindháromszor peteéréskor voltunk együtt.

Persze nem 100%-os, de talán köze lehet ahhoz, hogy a fiú hímivarsejtek gyorsabbak, de rövidebb életűek...


Nekünk tervezetten így lett 3 kisfiúnk :D

2014. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok én sem itt a természet erejébe beleszólni.Két lányom van,tervezzük a harmadik babát,és hát jó lenne ha fiúcska lenne:-) ,persze az sem baj ha lányka!
2014. okt. 2. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:

nekünk 2 fiúnak van és most készülünk kislány babát összehozni :)

mind a kétszer pont peteéréskor voltunk együtt!

olvasd el Czeizel praktikáit!

mi ma és holnap pont így fogjuk követni ...remélem összejön a kislány!!

neked pont peteérésekot és másnap kellene együtt lennetek!!!

sok sikert!!

2014. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!