Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóval hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóval hogyan késleltessem a menstruációmat?

Figyelt kérdés

Az Altforalle fogamzásgátló tablettát szedem, amelyben 21 db hormontartalmú tablettából és 7 db placebo tablettából áll egy levél. Fontos esemény miatt szeretném, hogy az utolsó hét 4. napján(pénteken) ne jöjjön meg a menstruációm.

Tudom, hogy késleltethető, ha a 3. hét utolsó tablettája után elkezdem ez új levél hormontartalmú tablettáit, így ebben a hónapban kimarad a menzeszem. Viszont azt írják nem ajánlott. Félek, hogy valami probléma fog ebből adódni. Szerintetek? Késleltette már valaki így? Volt probléma?

Azt szeretném még kérdezni, hogy az nem lehetséges, hogy csak 2 napot késleltessem? Ha igen, utána hogy szedjem tovább a gyógyszert? Köszönöm előre is!


2016. szept. 29. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
En miota szedem nyaranta (nyaralasok miatt) akar 3-4 verzest is kihagyatok a tablettakkal. Nekem soha nem volt tole semmi bajom, eleg nagy valoszinuseggel neked sem lesz. Olyat viszont veletlen se csinalj hogy egy-kettovel szeded tovabb. Vagy minden vagy semmi, ha be akarsz kavarni akkor azt csak papirforma szerint.
2016. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha jövőhét szerdán kezdem az új hetit, akkor a következő levéllel vegyem be. És a következő menstruációmban tapasztalhatok majd valami változást? (erősség, időtartam)
2016. szept. 29. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tortent semmi. Most ezen a nyaron 3-at hagytam ki (tehat nem tartottam szunetet), de utana ugyanugy a szokott napon, ugyanabban az oraban jott meg ugyanugy ahogyan 3 honappal korabban.
2016. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor nagyon szépen köszönöm!
2016. szept. 29. 17:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap már megjött,pénteken kellene. Így is a következő levéllel folytassam?
2016. okt. 5. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!