Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csütörtökön este (10-kor)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtökön este (10-kor) szeretkeztem a barátommal és belém szakadt a gumi. Vettünk 72 órás sürgősségi tabit (escapelle) de azonban csak Szombat este tudtam bevenni 9 óra körül. Szerintetek még ér valamit az, h bevettem? és mikor kéne megjönnie?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!
2010. ápr. 25. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú, hát elvileg ér, mivel 72 órás.. Még sosem voltam ilyen helyzetben, hamarabb kellett volna bevenned szerintem.
2010. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még benne volt a 72 órában... de minél hamarabb be kell venni, remélem nem lesz semmi baj
2010. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj...h a mensim is összevissza van most meg..mert kórházban voltam ..és a fogamzásgátlóval nem nagyon jó az antibiotikum ,így hát jóval előbb megjött mint kellene..nem tudom mi lesz,h még megjöne egyátalán:(
2010. ápr. 25. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idegesség is sokáig húzhatja, próbálj megnyugodni, egy teszt nyugtat meg a legjobban.
2010. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha megvetted, mért nem tudtad bevenni?
2010. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát...

A tabletta nem 100%-os.

24 órán belül kb 95%, 24-48 órán belül 86% körül, 48-72 órában már csak 50-60% körül.

Persze ez csak akkor, ha egyébként megtermékenyültél volna. Mivel alapból már az sem biztos, így nagyobb az esély, hogy nem vagy terhes.

Mindenféleképpen csinálj tesztet az aktustól számított két hét múlva.

De szerintem ne idegeskedj:)

2010. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minden antibiotikum csökkenti a hatását, meg azért csak van vmennyi hatása a tabinak, ha még csökkentheti is, de azért jó h gumival csináltátok, csak hát kár h elszakadt :S Szerintem nem lesz bajod
2010. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!