Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszerszünet 3. napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszerszünet 3. napján vagyok még nem jött meg. Megjöhet még vagy kezdjek félni?

Figyelt kérdés
Megvártuk a két hetet, azután sem engedtem hogy elmenjen bennem, viszont megszakítással csináltuk. Viszont aggódok, mert amikor az ötödik szemet vettem be szintén "szeretkeztünk" bár én ezt nem hívnám annak mert csak kipróbáltuk, mert úgy tudtam az első szemtől véd. De aztán nagyon aggódtam hogy mégis lehet baj. Előváladék nem távozott, teljesen száraz volt. A menszesz első napjától szedem.
2010. ápr. 25. 11:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az a baj h menszeszre utaló jelek sincsenek.. Nem fáj a mellem, sem a hasam...
2010. ápr. 25. 11:13
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Persze, h megjöhet. Változó, h kinek mikor jön meg tabi után. Elég kevés az esélye, h bármi baj van. Lehet ma fog megjönni du. 4-kor:) Az nem baj, ha nem érzel semmit, én sem szoktam, még aznap sem, amikor megjön, csak kb előtte fél órával. Csak ne izgulj!
2010. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
elég kétes helyzet ez, csinálj egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért.
2010. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem mindig a 4. napon jött meg.
2010. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerinted miért annyi a szünet amennyi? Mert akármelyik napon megjöhet... -.-" Az utolsón is. Majd akkor aggódj ha már kezded megint szedni és még mindig nem jött meg. Nekem az 5. nap végén szokott megjönni...
2010. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tényleg megjöhet még akár az 5. 6. napon is,sőt még javában meglehet,amikor újra kezdened kell szedni a következő levéllel.Jelek nem nagyon lesznek,semmi olyanra ne számíts,mint rendes menstruálásnál,sőt egyre kevesebb is lesz a mennyisége,meg nem is fogsz görcsölni.

Az viszont kiváncsivá tett,hogy mit jelent,hogy 5.napon nem is volt szeretkezés,csak kipróbáltátok?Az milyen?

2010. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az 5. nap reggelén szokott megjönni, ne aggódj,sztem nem lehet semmi baj.
2010. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát, hogy berakta, és én azt nem hívom szeretkezésnek.. Puszta kíváncsiság volt és én azthittem biztonságos. De előtte szexeltünk ( gumival) és szex után neki nem szokott nedves lenni.. Meg is mosakodott meg minden.
2010. ápr. 25. 11:33
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem a 4. vagy van mikor az 5. napon jön meg, szerintem ne aggódj! :)
2010. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Elég volt már a terhes vagyok kérdésekből!!!
2010. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!