Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kibontom az óvszert honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kibontom az óvszert honnan tudom melyik a belső és külső fele? Számít hogy melyik részét húzom fel azaz melyik oldalát, vagy az mindegy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mer miért akarod kifordítani? Úgy van benne, ahogy fel kell venni! A belső oldala nincs síkosítva, úgyhogy ne akard variálni (persze csak ha síkosított)!
2010. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy h rágörgetve teszed fel, vagy visszafele forgatva teszed fel...
2010. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyféle képpen tudod rágördíteni a farkadra. Inkább próbálj ki egyet mielőtt még élesbe használod.
2010. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Édes Jó Istenem! Azt sem tudod, hogy hogyan kell használni az óvszert, de már dugni akarsz. Apukáddal miért nem beszélsz? biztosan segítene!

Hány éves vagy? Egyébként dicséretes, hogy ilyen fiatalon legalább a védekezésre gondolsz.

2010. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy fentről lefelé kell görgetni a peremet. Ha simán megy, akkor jól raktad fel, ha akad, mert befelé fordulna, ahogy ráhúzod, akkor nem jó. Másképp nem tudom elmagyarázni, remélem érted. De egyébként van hozzájuk használati útmutató is ábrákkal a gyengébbek kedvéért. 28L
2010. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok..

Azért kérdeztem , mert úgy beszéltük a barátommal, hogy most én teszem fel a gumit.. és nem szeretnék bénázni, vagy valamit rosszul csinálni.Köszönöm a válaszokat.

2010. ápr. 25. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként ha kétféleképpen szereztél már rá gyakorlato, elmondésod szerint még egyszer sem, a másodiknál már tudni fogod.próbál kesztyüt kiforditva felvenn. majd megtudod melyik egyszerübb.
2010. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!