Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemeny utani tablettatol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemeny utani tablettatol lehet esetleg teves halvany pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés
Azert gondoltam mivel ugy tudom,hogy ez egy hatalmas hormon bomba.
2016. okt. 11. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

A teszt a HCG hormonra reagál, ettől lesz pozitív. Az esemény utáni tabletta nem okozhat ilyet.


Mikor történt ez? Mármint mikor vetted be és mikor lett pozitív a teszt?

2016. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat az tortent.Es masnap vettem be.De 120 orasat.De mar kesik par napja es ott volt egy vonal ami nem olyan mint a masik...Mar a baleset 26napja tortent es csak egy vonal lenne ott???
2016. okt. 11. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha lefotózod a tesztet és felteszed, akkor meg tudom mondani.

Eleve a teszt akkor pozitív, ha két csík van, legalábbis általában ilyenek a tesztek.

2016. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van, hogy az esemény utáni nem hat.

Ha a teszt pozitív, akkor terhes vagy. Mindegy, hogy a második csík halványabb, az is pont úgy számít.

2016. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet tőle téves pozitív, mivel a fogamzásgátló tabletta nem tartalmaz HCG hormont, a teszt pedig annak a kimutatásán alapul - ahogy az 1. hozzászóló már leírta.


Amikor teszteltél, a használati utasításban előírt leolvasási időn belül jelent meg egy halván második csík?

2016. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2016. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én eleve nem értem , hogy azt mondja csak 1 vonal van ott.

Ezért is kértem, hogy fotózza le a tesztet, mert másképpen ezen nem bírok elmenni.


Az is lehet, hogy egy sima száradási csík, ami ugye időn túli és érvénytelen.

2016. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kontroll csik melett volt igen egy hajszallnyi vonal.De ennyi ido eltelte utan egyertelmuen kene pozinak lennie nem?Mar volt ilyen tesztem.Az mind ilyen kazettas volt nem belemartos.Egy hete csin belemartosat full negativ volt.Ez pedig kazettas volt.2x csin ilyet mind ketszer 1 hajszalnyi kis vonal van.Hetfon megyek orvoshoz,ha addig nem jon meg.
2016. okt. 11. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon élsz?

Mert ha igen, akkor bárhol tudsz venni tesztet.

Nem feltétlenül kell erős pozinak lenni egy tesztnek. Eleve a csík megjelenése HCG-re utal és ugye erre reagálnak a tesztek. A 10-es tesztek a legérzékenyebbek, aztán 20-as. Lehet, hogy a tiéd nem volt elég érzékeny és azért halovány.

Tesco, DM, Rossmann, gyógyszertárak. Itt mindenhol vannak tesztek. Arra figyelj, hogy ha letelt az ideje, tehát pl. 10 perc, akkor utána dobd ki, mert időn túl viszont megjelenhet egy másik csík, de az csak száradási csík.

2016. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azota teszteltem masik fajtaval ami nem volt masik csik.Csak vmi halovany szintelen csik.Azota se jott meg,de voltam dokinal es szerdan megyek uh-ra.
2016. okt. 16. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!