Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Augusztusban voltam együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztusban voltam együtt utoljára a párommal védekeztünk, szerintünk nem volt probléma. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy butának fogok tűnni. Augusztusban voltam együtt utoljára a párommal védekeztünk, szerintünk nem volt probléma, augusztus végén megjött, de az előírt időpontnál 4 nappal hamarabb és nem is volt olyan mennyiség mint szokott lenni. Ez volt 3 hete. Ma csináltam egy tesztet reggel, de nem tudom eldönteni mit látok. Lehetek terhes? Köszönöm a segítséget!

2016. szept. 23. 09:05
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ha utána megjött, akkor nem. Gondolom befolyásolta az, hogy együtt voltál a pároddal.

De ha biztosra szeretnél menni, akkor olvasd el a tesztnek a kis útmutatóját és abban le van írva, hogy ha ezt mutatja akkor igen, ha nem akkor nem.

2016. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy mi mit jelent csak már lehet csak beképzelem azt a másik csíkot. Azt is olvastam hogy beágyazódási tünet is lehet ha hamarabb van valami, de nekrm ugyan úgy öt napig tartott csak kevesebb volt mint máskor
2016. szept. 23. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet és mutasd meg nekünk képen! Hátha több szem többet lát. Amúgy nekem is volt még egy " menzeszem " teherbeesés után.
2016. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell képet feltölteni. De ha már az előző mensi óta is eltelt három hét akkor már rendesen ki kéne mutatnia nem?
2016. szept. 23. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem halvány tesztjeim voltak de a halvány pozitív is pozitív... Teszt függő, hcg szint függő. Ha nagyon bizonytalan vagy akkor csak van ott valamiféle második csík nem?
2016. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De ha nagyon bizonytalan vagy akkor a kepfeltoltes.hu oldalra töltsd fel és a linket kommenteld be ide!
2016. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Küldöm a képet!

2016. szept. 24. 19:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem csak a helyét látom ahol lennie kéne. Anyumnak megmutattam azt mondta nincs ott semmi
2016. szept. 24. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem látok még " szellem" csíkot sem! Ez egy negatív teszt! :)
2016. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást :)
2016. szept. 26. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!