Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha semmiféle fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha semmiféle fogamzásgátlót nem használunk szex közben, de a végén nem a lányba élvezek majd bele, akkor lehet gáz?

Figyelt kérdés

Abból indulok ki, hogy váladék szex közben is jön elő mind a csaj, mind a srác nemi szervéből. Szóval fennáll még bárminemű veszély vagy kockázat ezek után?

Na mindegy felteszem a kérdést ami leginkább idegesít még... szóval ha nem a csajba élvezek akkor lehet terhes ? vágom hogy a legtöbb ondó élvezéskor jön elő de szex közben is jönnek elő váladékok, abban nem tudom mi van, akármi lehet mert hallani mindenről...


2010. ápr. 25. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
nem sok esély van rá szal nyugi! de leközeleb gumival fagy fogi gátlóval ha a b nőd elmult 16-7
2010. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát azért megvan rá az esély, pláne, de ha ilyen felelőtlenek vagytok megérdemelnétek, hogy tanuljatok egy kis felelősséget egy gyerektől
2010. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gáz az nem...max egy kis poronty...
2010. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó most köszi, tényleg, de most nem a felelősségre gondolok, csak bnőm nem szívesen szedne fogamzásgátlót meg ilyen szereket, én meg gumival vagyok így.. hmm nem vagyok nagyon oda érte... ez van.. persze felhúzom ha kell, meg fogom is valószínűleg..

De mindezek ellenére most akkor lehet bármi nemű gondom még ha nem használunk semmilyen fogamzásgátlót és én totál nem bele élvezek majd?

2010. ápr. 25. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:

hát maradjunk annyiban hogy jóval nagyobb az esélye mint ha gumi nélkül szeretkeznétek, de egyébként nem csak ez a kettő létezik:)


Pl.: hüvelykúp, pesszárium, fogamzásgátló krém stb, stb, persze a legbiztonságosabb a gumi.


De a barátnődnek megmondhatod, hogy a mai orvos tudomány már fejlett annyira, hogy következmények nélküli tablettákat gyártson. Én barátnőm is félt, de neki ezt egy orvos mondta és tényleg nem volt vele semmi gond, 4 éve tablettát szed és semmi gáz:)

2010. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :), nos evvel kapcsolatos egy pont idevágó kérdés amit még fel akartam tenni, hogy a fogamzásgátló szerektől milyen gondok érhetik? Mert ugye vannak olyanok amiktől hízhat vagy egyéb gondjai lehetnek. Ez is emberfüggő, tudom, de vannak ilyenek.
2010. ápr. 25. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:

hízás a legenyhébb ahoz képest ami még történhet.

Hormonzavar,trombózis...de ezeket meg kell kérdezni mindig a dokitól.Ja meg vérvétel nélkül nehogy elkezdje szedni.

2010. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gáz lehet, de terhes nem lesz tőle, ha nem engeded bele.
2010. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oksa, hát kösz szépen mindenkinek a segítséget, meg aki még ezután írna annak is :)

Lényegében akkor van aki szerint nem lehet terhes, van aki szerint igen, mivel az előváladékban is lehetnek olyan dolgok. Mialatt a válaszaitokat vártam és figyeltem még olvasgattam az oldalon lévő kérdéseket és válaszokat hasonló témában mint az enyém, láttam hogy az előváladékban is lehetnek olyan anyagok, sejtek amik nagyon kicsi eséllyel, de okozhatnak terhességet. Szóval lényegében megkaptam a választ :D

Még egyszer köszi !

2010. ápr. 25. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet gáz. A megszakításos módszerrel 100 nőből 35 esik teherbe évente (Pearl index alapján).
2010. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!