Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltak már nektek hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak már nektek hasonló tünetek? (fogamzásgátló tabletta)

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Pontosan kedden kezdtem szedni Artizia nevű fogamzásgátló tablettát, de már aznap éjjel kiütések jöttek ki rajtam. Nekem van ételallergiám, szinte hasonló kiütések jöttek ki rajtam a lábaimon, karjaimon.

Ez volt az első alkalom, hogy ilyen tabit szedtem. 2 db szemet vettem be kedd és szerda este de tegnap( szerda) éjjel még durvábba voltak a kiütések...


Olvastam mellékhatásokról, de erről nem.

Mit gondoltok ebben az esetben ne folytassam a szedést? Félek, hogy rosszabb lesz a helyzet.

Köszi

23L



2016. okt. 13. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Minél előbb előbb keresd fel az orvosod, és hagyd abba a gyógyszer szedését. Nekem kiütéseim ugyan nem voltak, viszont 2 éve szedtem ugyan azt a fogamzásgátlót, és fél éve kijött rajtam a laktóz intolerancia, és a fogamzásgátlómban is volt laktóz, inkább írattam egy másikat. Menj el allergia vizsgálatra, valami oka biztosan van a kiütéseknek. Jobbulást! 20/l
2016. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!