Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytabletta használatánál megengedett, a hüvelybe élvezés?

Figyelt kérdés
Ma vettem ilyen készítményt,mert gumi nélkül nyilván élvezetesebb,de rendes fogamzásgátlót nem akarok szedni. A Pharmatexnél olvastam,hogy fogamzásképtelenné teszi a hímivarsejteket.. a kérdésem az lenne,hogy belém élvezhet így a párom? Vagy csak az előváladéktól óv meg? Vanakinek tapasztalat? 19/L
2016. okt. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában szerintem gyenge, mint a harmat, kockázatos. De papíron is nagy a hibaszázaléka. Inkább csak kiegészítésként érdemes használni, én pl megszakítás mellé használtam.
2016. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Pharmatex csak egy kiegészítő védekezés hüvelygyűrűhöz vagy pesszáriumhoz.. Egyébként nem ajánlott. Olvass utána a Pharmatex baba kifejezésének. 22 L
2016. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztonságos beleélvezéssel, még megszakítással se életbiztosítás, de inkább kiegészítésnek jó pl naptár + megszakítás mellé. Akkor jó ha nem gond egy baba.

Hüvelygyűrűhöz nem kell kiegészítés egyébként, mert olyan mint a tabletta csak helyben szívódik fel de ugyanúgy két fajta hormonos és 99%-os (azt használok 1éve és első hét óta semmi mást nem alkalmazunk, megszakítást sem és nem lett babánk).

2016. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2: Rosszul tudod, a hüvelygyűrűhöz nem kell kiegészítő védekezés, önmagában biztonságosabb, mint a tabletta; pesszáriumhoz pedig nem ilyen típusú spermicid ajánlott, hanem vannak egész más, kíméletesebb típusok (én is azt használok, onnan tudom).


Kérdező: lehet, hogy gumi nélkül élvezetesebb, de nem Pharmatexszel. Engem úgy csípett, hogy az minden volt, csak élvezet nem. Megöl minden spontaneitást, hogy számolgatni kell a perceket, és hát nem is a legbiztonságosabb védekezési mód. Én csak két tervezett terhesség között mertem használni, amikor nem volt gond, ha jön a baba...

Ha biztonságos, hormonmentes és kényelmes védekezési formát szeretnél, jó szívvel ajánlom a pesszáriumot. Igaz, itt is kell számolgatni, de akár jóval az aktus előtt is behelyezhető és utána akár több menetre jó.

Igaz, egyszeri beruházást igényel, de utána hosszú időre meg van oldva a védekezés.

2016. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!