Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a hüvelyt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a hüvelytabletta?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk gumi nélkül, de nem akarunk fogamzásgátlót szedni. Valami biztonságos módot keresünk
2016. jan. 19. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerd ki nogyogyaszod velemenyet. vannak mar nagyon jo tablettak.

Ugy tudom a huvely tabletta nem is teljesen megbizhato. Meg aktus elott fel oraval fel kell helyezni... Rad jon es varj fel orat. Illuzio rombolo :)

2016. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi pharmatexet használunk, eddig semmi gond nem volt vele. Nem fél órával előbb, elég 5-10 perccel előbb betenni, az pont elég az előjátékra :)

pharmatex.hu

Itt kiválaszthatod a legmegfelelőbbet, nekem a hüvelykúp vált be a legjobban.

2016. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Akkor biztonságos, ha a párod nem élvez beléd!Így nyugodtan ajánlom és ha pontosan betartod a használati utasítást,aktus előtt 8-10perccel kell a pharmatex hüvelytabit felhelyezni,ennyi idő alatt oldódik fel annyira, hogy lehessen vele szexelni és 3órán át nyújt védelmet, de vigyázz, minden aktus után új tablettát kell felraknod és nem szabad utána pár óránát hüvelyt öblíteni,magyarán zuhanyozni és fürdeni sem.
2016. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a terhsség topikban. Rengeteg nő teherbe esett a pharmatextől, én nem ajánlom. Ráadásul csorog kifele, szinte habot lehet verni belőle. Gusztustalan, kénylmetlen és nagyon megbízhatatlan!
2016. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!