Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most végeztem második levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végeztem második levél fogamzasgatlóval és 1 hete nagyon eleg rosszul erzem magam. Fáj a hátam, a derekam, mintha a hasam leakarna szakadni. Szorulasom is van néha. Gyógyszertől lehet?

Figyelt kérdés
Írták a betegtájékoztatóban ezeket a tüneteket , de csak a nagyon ritkáknál. Nem rég egy másik gyógyszert szedtem mert attól félidőben véreztem , és annal is rosszul voltam. Lehet h én hajlamos vagyok a tünetekre ezeknel a gyógyszereknel? Ebben a két hónapban 1x voltam együtt a bratommal ugy h nem hasznaltunk plusz ovszert az első level 24 szemenel . Ezert biztos vagyok benne h nem vagyok terhes mert nem is évezett belem. És mindig rendesen szedtem be a gyogyszert .
2016. okt. 17. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfodulhat. Mindenféleképpen mond a nőgyógyászodnak
2016. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha másiknál is volt ilyen, akkor lehet nem bírod ezeket. :\
2016. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű abbahagyom a gyógyszert mert ebből mar nagyon elegem van .
2016. okt. 17. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Két hónapja szeded a tablettát és egy hete vannak tüneteid.... Hát ez kb. bármitől lehet, egyáltalán nem biztos, hogy a tablettától. Nekem is szoktak lenni ilyen időszakaim, pedig már jópár éve nem szedek hormonális fogamzásgátlót. Az a gond, hogy ha valaki tabit szed, akkor minden tünetet arra fog, és a valódi ok feltáratlan marad.
2016. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!