Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35-öt szedek, mert PCOS...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane 35-öt szedek, mert PCOS van. A menstruáciom kezdetétől számítva a 8, napban voltam, mikor a párommal sexuális kapcsolatom volt. Kilyukadt az óvszer. Mivel a diane fogamzásgátló, a terhesség fenn állhat?

Figyelt kérdés

2016. okt. 19. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta szeded? Mert ha csak most kezdted előfodulhat. Egyébként nem. Én is ezt szedtem... De ez nagyon erős fogamzásgátló tabletta szóval kicsi az esélye. Szintén PCO-es vagyok
2016. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most szedem a második szalaggal.
2016. okt. 19. 20:37
 3/7 A kérdező kommentje:
És lehet olyan mellékhatása, hogy fáj a melled tőle, mert nekem most nagyon érzékeny, vagy legalábbis úgy érzem, remélem nem beképzelem.
2016. okt. 19. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tőle ilyen.. De mindenképpen menj nőgyógyászhoz
2016. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha már a mások szalaggal szedem, akkor kevés az esély a terhessére nem?
2016. okt. 19. 22:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Illetve mit tapasztaltatok a Diane szedése alatt, hízást vagy fogyást?
2016. okt. 19. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:

PCOS-re nem megoldás, saját tapasztalat sajnos, abbahagyod és kezdődik minden előlről jó esetben, rossz esetben még rosszabb lesz a PCOS. Az IR-t kell kezelni ami okozza, hosszabb idő és nehezebb de az eredményes. A tabletta csak a tüneteit kezelni, a betegséget nem, az oka tombol tovább és okozza a maradandó károkat pl cukorbetegség, hízás és vonzza a többi endokrin betegséget.

Én elvenném a diplomáját annak aki kezelésként írja fel, nem nőgyógyász feladata ezt kezelni egyébként, hanem endokrinológus-diabetológus!! Egy erős és kártékony szer, testvérem meddő lett miatta és májfoltos, én kevesebb ideig szedtem de nálam is megvan az eredménye sajnos.


Egyébként véd, az biztos, lórúgásnyi hormon van benne aminek a mellékhatása ez, de erre a célra nem szabad használni, 6hónap a max szedhetősége, ha fogamzásgátlás a cél akkor másikat kérj, orvost is, és mellette kezeljék a pcos-t megfelelően.

2016. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!