Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring abbahagyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring abbahagyása után mennyi idő, míg elmúlnak a mellékhatások?

Figyelt kérdés
Nuvaring felhelyezése után napokon belül jelentkezett fejfájás, hányinger és hüvelyszárazság mennyi idő után áll helyre?Másoknak is jelentkeztek ilyen rövid időn belül mellékhatások? 2-3 nap után jelentkeztek, abba is hagytam.

2016. okt. 24. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapig voltak mellékhatások, de mivel múltak a 3.hónapban így a doki mondta hogy maradjon és a 4. hónap után végleg elmúltak.

3hónapig végig volt hányingerem, fejfájás időszakosan 1 hónapig, vérezgetés 2 hónapig (ez alatt 8nap összesen).

Egyébként igen, a mellékhatások gyorsan kijönnek, pár nap elég, de több idő mire elmúlnak és nem szabad abbahagyni ennyi miatt mert csak megzavarodik minden.

2016. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
abbahagytam, sajnos még mindig vannak tünetek, de megfogadtam, soha többet hormonális fogamzasgátló:)nem bírnám hónapokig hőzni, hogy utána hátha jobb lesz. köszi a választ!:)
2016. okt. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!