Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13 napja szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 napja szedek fogamzásgátló tablettát (előtte soha). A 10. szem után vasárnap együtt voltam a párommal, belém is élvezett, másnap hétfőn nem vettem be este, csak kedd délután. Kell-e félnem?

Figyelt kérdés
Elvileg nem lehet baj, tekintettel arra, hogy a második héten járok és előtte rendesen bevettem mindennap. De ma észrevettem egy kis barna foltot a bugyimban, ami igen csak nyugtalanít. Mi a véleményetek erről? Kell-e más módszer ezek után?
2010. ápr. 27. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
köztivérzés az a barna folt. de miért nem lehetett 2 hetet várni?
2010. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem lehet kivárni az első hónapot! Kell félned.
2010. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, kell védekezni óvszerrel egy hétig. Oké h eddig jól szedted a gyógyszert, de a spermiumok elvándorolhatnak benned több napig is, így akár veszélyes is lehet. 1 hét gumi!
2010. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En nem kockaztattam,inkabb kivartam az 1 honapot
2010. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen, amint nem veszed be, azonnal elveszíti a hatását, ezért kezdtél el vérezni. Ami azt is jelenti, hogy ilyenkor teherbe is lehet esni. Ráadásul, az első levélnél még nincs védettség, gumi is kellett volna. Ha nem vagy terhes, mákod van.
2010. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van olyan gyógyszer, amelyiknél ha menzesz első napjától szeded, akkor már első héten is hat. Ezt a betegtájékoztatóban kellene megnézned.

Viszont a spermiumok eléldegélnek benned 2-3 napig. A gyógyszert meg ugye nem vetted be...

Azért ne ess pánikba, iszonyat kicsi az esély, de van. Máskor ne legyél felelőtlen.

2010. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen kell parázni és ha most mákod volt és nem jött össze a gyerek, akkor kieg védekezés is kell. Első hónap, kihagytál szemet és még beléd is élvezett... imádkozz, hogy szerencséd legyen.
2010. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
háháháháhááááááááááá......mekkora...remélem terhes lettél. pont az ilyeneknek nemvaló a tabletta, mint amilyen tevagy. nemtom hogyműködik, nemvárok, nemveszembe...aztán meg csodálkozom h terhes lettem
2010. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te idióta nekem ne magyarázzál, nagyon is tudom hogy működik, talán jobban is, mint Te, drágaságom!!!!Hahaha!!! Én tapasztalatokra voltam kíváncsi, nem egy ilyen tudatlan véleményére! Meglehet hogy jobban értek hozzá, nem véletlen vizsgáztam le 5ösre anatómiából...upppsz... Mással is előfordult már, hogy nem vett be egyet.
2010. máj. 2. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!