Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azzal kezdeném, hogy évek óta fogamzásgátlót szedek. De volt egy hasmenéses időszakom, ezért védekeztünk óvszerrel is. Ami kiszakadt. Nem is értem hogyan, hiszen amikor csak azzal védekeztünk a gyógyszer előtt, akkor sosem volt baj. A kérdéses eset után 8-8.5 héttel voltam hüvelyi ultrahangon, meg kézzel is megvizsgált a doki. Ugye észrevette volna, ha terhes vagyok? Teszt sajnos esetemben nem mutatna valós eredményt.

A normális válaszokat köszönöm!



2016. nov. 5. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Eszrevette volna tuti

+ jonnek jelek (szedules stb)

2016. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az utóbbi időben folyton sírok és olyan fura mozgásokat érzek az alhasamban. Ma voltam hasi ultrahangon, de ott nem látott semmi a helyi doki. Mondjuk fura módom sokat híztam mostanában..
2016. nov. 5. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajj aj... nőgyógyász?
2016. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam. Olyan 8 héttel az aktus után hüvelyin, mint írtam, aztán öt hónappal hasin, de nem látszott semmi.
2016. nov. 5. 20:58
 5/9 A kérdező kommentje:
A hízást még csak-csak tudnám mással magyarázni, de ezek a fura rángások.. Nem fájdalmasak, csak erősen érezhetőek. Persze lehetne akár bélmozgás is.. Akárhogy számolom, ha veszem az akkori ciklusomat kb 39 hetesnek kéne lennem. De semmi más tünet nincs ezen kívül.
2016. nov. 5. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:

39 hét az sok! Annyi ido alatt bőven latszodna!


Nyugi tuti nincs igy baj :)



Puszi:)


(Elso 2. voltam)😊

2016. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi! Annyira idegesít. Életemben nem bakiztam, most meg.. És ráadásul az a hülye alkat vagyok, aki csak hasra hízik :D De nem olyan kerek, hanem két nagy hurkám lett. Meg vacak most az emésztésem is, amire gyógyszert szedek és ezért felesleges tesztelnem, úgyis pozitív lenne :/
2016. nov. 5. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

39 hetesen már szülnél. :)

Semmi baj nincs, csak idegeskedsz.

2016. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Tényleg rengeteg stressz ért az elmúlt másfél évben. Sajnos kifogtam egy olyan pasit, aki hajlamos volt elsumákolni a védekezést. Ezért is szedtem mellette gyógyszert.
2016. nov. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!