Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációt hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációt hogy lehet befolyásolni fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Utána néztem és találtam olyat hogy ha a hét napos szünet helyett 5 napot tartok akkor előre hozható pár nappal de kíváncsi lennék személyes véleményekre hogy esetleg valakinek be vált vagy valami más vált be... Mindenképpen előre hozni szeretném 3-4 nappal nagyon köszönöm előre is! 20L

2016. nov. 9. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy csinálod, ahogy leírtad. Ennyi.
2016. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tájékoztató,azlrt van,hogy utána olvass! Vagy kérdezze meg a kezelőorvosát...
2016. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kezelő orvosommal ritkán találkozom a tájékoztatóban ilyen nincs... És tapasztalatokra lettem volna kíváncsi mert amit a neten találok nem vehetem biztosra és így ha valaki vissza jelezne nyugodtabban állnék neki... Ennyi nem hittem, hogy ilyen nagy baj, ha valaki éppen erről tájékozatlanabb
2016. nov. 9. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak úgy csináltam ahogy a tájékoztató írja

Egyszerűen nem hagytam szünetet, és abban a hónspban nem volt megvonásos vérzésem.

Szedtem folyamatosan a tabit még élnem fogyott a 2x21

2016. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amelyik fogamzásgátlóval lehet "trükközni", annak a betegtájékoztatójába bele is írják, hogy hogyan.

Megpróbálhatod, amit írtál, de semmi garancia nincs rá, hogy működik is.

2016. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!