Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megbolondult a hormonháztartásom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult a hormonháztartásom?

Figyelt kérdés

Röviden...

Jauárban kezdtem el szedni a Lyndinette 20-at. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Szeptemberben beteg lettem, minden kijött belőlem napokon keresztül. Ezért akkor leálltam a gyógyszerrel úgy, hogy csak az első 1 heti adagot szedtem be. Meg is jött a mensim 3 nap múlva. Ezután tartottam 1 hónap szünetet, rendesen 28 napra megjött így is és a mensi első napján kezdtem a gyógyszert újra szedni. Ma tartok a 8. napnál. Tudom, hogy mellékhatásként ott van a pecsételő vérzés, de azért kicsit meg vagyok ijedve. A hasam is görcsölget, van hogy elég egy tisztasági betét, van hogy tampon kell. Tegnap pl alig volt valami. Reggelre meg a betét tele lett. Most megint semmi szinte.

38 éves vagyok, 2 gyermekem van. Soha nem volt ilyen jellegű problémám. Most viszont kicsit aggódok, mi lehet a baj. Doki csak csütörtökönként van, de csak a jövő héten tudok eljutni hozzá.

Járt már más is így???


2016. nov. 14. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 38 éves felnőtt emberként ennél azért picit már több eszed lehetne. Tilos ilyen módon összevissza szedni a gyógyszert. Az hormon, nem cukorka! Nem tartunk csak úgy egy hónap szünetet, miközben az előző hónapban csakúgy random beszedünk egy heti adagot... azzal a kiegészítéssel, hogy a korod miatt már tilos hormonon fogamzásgátlót szedned, persze hogy megbolondult az egész rendszer odabent. Most már szedd normálisan, és ne tarts önhatalmúlag mindenféle szüneteket.
2016. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!