Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo kimaradas miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo kimaradas miatt felborult a hormonhaztartasom?

Figyelt kérdés

Multhet kedden elfelejtettem bevenni este a gyogyszert. Azt sajnos mar reggel se tudtam potolni igy hat mar csak este vettem be a kovetkezot,de azt koveto nap este is kihagytam es reggel potoltam. Barnas folyasom lett a hetvegere viszont a heten mar nem jott meg. Pedig meg kellett volna. Mi a problema?

Okoskodo emberek kimeljenek,mert 5eve szedem a gyogyszert es eddig meg nem fordult elo hasonlo,viszont most a zuros dolgaim miatt itt tartok.


2016. aug. 11. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezzel felborítottad a ciklusod... Jó lenne ha rendszeresen szednéd. Annyi mindenre használjátok ezeket az okos kütyüket. Ha ennyire feledékeny vagy állíts be rajta egy riasztást ami jelzi hogy be kéne venni a fogamzásgátló tablettát. 22 / L
2016. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! Tudom be is van rajta,elo se fordult meg ilyen csak most eleg sok gondom akadt,hogy szinte levegore nincs idom.
2016. aug. 11. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy amiatt. Ez egy hormonokkal teli dolog, amit ha nem szedsz, majd megint, illetve össze vissza, akkor ne csodálkozz, hogy össze vissza vérezgetsz.

És remélhetőleg nemi életet vagy nem éltél, vagy nem felejtettél el közben más módon is védekezni, különben még a terhesség sem kizárt!

Azért akármilyen gondjai is vannak az embernek, pont ez egy olyan, amit nem kéne elfelejteni bevenni.

2016. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!