Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv mindenkinek. Szedi valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv mindenkinek. Szedi valaki a Seasonique tablettát? Mi a véleménye róla? Ami nagyon fontos, hogy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fogamzásgátló tablettát 3 havi adagban írják fel ami dúrván 6-8 ezer forint.. Az 1 havi adag meg 3 és 5 ezer forint között mozog.. Fogamzásgátló tablettát íratni csak úgy érdemes ha előtte ki vizsgált a doki vérvétel, hormonsor stb.. Csak úgy hasra ütésre nem érdemes.. Mert többet árthat mint használ :)
2016. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez azért egy különleges tabletta, elnyújtja a ciklust, mert 91napos, 84 aktív tabletta van benne, 7 (inaktív tabletta) nap szünet van utána, majd újra 91 napig kell szedni. Olyan mintha a sima gyógyszernél nem hagynánk szünetet csak 3-4levél után. Én egyszer (a nőgyógyász ajánlására mert utaztam) a hüvelygyűrűvel 8 hetet húztam ki és borzasztó volt, érzésre is, közérzetre is éreztem a hatását, volt vérezgetés, PMS! Pecsétlés ennél nagyon gyakori (40%-os előfordulás) és bőséges vérzés (30%-os előfordulással), plusz évi 4 vérzés, én lehet többet pánikolnék, hogy terhesség van-e. Nőgyógyászok nem ajánlják felénk mert azért a méhnyálkhártya leválásra van, épül és nem természetes az ilyen hosszú ciklus, csak azért mert kényelmes nem ajánlják, akinek pedig gond van a menzeszével ez nem kezelés és megoldás.
2016. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sziaaa! Nekem ezt írta fel az orvos pont év vége fele... Kiváltottam,hát eléggé egy vagyon,9500 körül van. Angol fórumokon olvastam róla nem valami pozitív véleményeket,és igazából eddig kettőt szedtem be,meglátjuk mi lesz. Hamar észreveszem ha valami nem olyan mint a mindennapokban. Általában a testsúlyom stabil,a hajam nem hullik,pozitív a gondolkozásom. Ha ezek közül valamelyik drasztikusan változik,egyértelmű hogy a gyógyszer az oka,akkor rögtön leállok vele.
2017. jan. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

3. hozzászóló vagyok (01-09 02:16)

1 hónapig szedtem a Seasonique-t és olyan mély depibe estem,pedig egyáltalán nem szokásom. Ezen kivül nem volt semmi egyéb tünetem,viszont tegnap álltam le vele,mert tényleg olyan ritka állapotba kerültem,és nem birok kijönni belőle. Valószínűsítem hogy a gyógyszer,mindent csak borúsan látok,pedig tényleg nem szokásom. Persze ahogy olvastam a leírást ez 10 nőből 1-et érint,de azért elég gyakori lehet.

2017. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pepi86 válasza:

Sziasztok!

Nekem ma írta fel az orvos, előtte Roxanelle-t szedtem, de folyamatos fejfájásom volt tőle.Kétségeim vannak,hogy elkezdjem-e szedni. Esetleg szedi már valaki régebb óta? Milyen mellékhatásokat tapasztaltok? A Roxanelle-t kifejezetten azért írta fel, mert nem hízhatok tőle, és egy dekát sem szedtem fel. Félek, hogy alap mellék hatás a súlygyarapodás vagy a hajhullás lehet.

2017. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hello! :)


Én most járok a 3. levél felénél és nekem eddig semmi negatív tapasztalatom nincs vele, eddig ugyanolyan, mintha csak az előzőt szedtem volna. Semmi mellékhatás, semmi rossz közérzet.

2017. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Aki szedi, nem tapasztalt olyat, hogy barna színű "vérzése" van? Most járok a harmadik levélnél, azóta minden nap jelentkezik ez nálam. Visszamentem az orvoshoz, azt mondta hogy majd elmúlik, de nagyon zavar, úgy érzem az egész nyaramnak lőttek, vízbe így nem mehetek....

2017. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok.Én már a második doboznál tartok vele, ami annyit jelent, hogy már 3 levél 1 szünet és most 2. levél közepe. Véleményem: negatív: zsíros bőr, pattanások, hangulatingadozás, dekoltázson patti szerű valamik. Pozitív: kevés vérzés, görcsölés nélkül, nincs fejfájás. Nekem nem jött be, váltani fogok!
2017. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!