Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik "nem minden napos"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik "nem minden napos" fogamzásgátló a legjobb szerintetek? (Nuvaring, injekció, implantátum, stb ha tudtok még ilyet)

Figyelt kérdés
Spirál még nem opció mert úgy tudom azt csak akkor teszik fel ha már szült az ember.
2016. márc. 25. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan spirál, amit nem szült nőknek is fel lehet tenni. Az meg, hogy kinek mi a legjobb, teljesen egyéni. Én az injekciót semmiképp se javasolnám.
2016. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyűrű. Nekem is az van. A hatásfok és hatóanyag u.az mint a tabletta, csak ezt nem befolyásolja a hányás-hasmenés, sőt kétféle antibiotikum sem.


Az injekcióval az a baj, hogy ha egyszer beadják, utána nem lehet kivenni,abbahagyni, ha gond van, hanem meg kell várni a 3 hónapot. Az implantátumról nem sokat tudok, a kis pálcika itthon nincs is. :\

2016. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, melyik két antibigyó nem hat a gyűrűre? Azért kérdezem mert a dokim nagyon szeret felírni anitbiotikumot kb mindenre és jó lenne ha nem kéne 1-2 havi adagokat kivágni emiatt.
2016. márc. 26. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Amoxicillin és doxiciklin, ami egy időben szedhető, anélkül hogy gondot okoznak.
2016. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne szedj mindenre antibiotikumot, mert aztán ha tényleg bajod lesz, nem fog használni semmi.


Nuvaring +1 szavazat.

2016. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó a nuvaring is, most tablettázok anya pedig injekciót kap. Senkinek semmi baja
2016. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!