Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló - kimaradó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló - kimaradó szem. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Borzasztó ügyetlen vagyok, ilyen még az életben nem fordult elő velem...

Szóval a helyzet az, hogy bevétel előtt sikerült elejtenem a mai tablettát - drága jó macskám akkor vetette rám magát... v.v

Bevettem egy másikat, szóval most nincs gáz, de ha elfogytak a tabik, akkor lesz, mert csúszik az egész...

Olvastam a tájékoztatót, ott utolsó heti kimaradásnál azt írja, hogy vegyem be, amikor eszembe jut (akár a következővel együtt), aztán ne tartsak szünetet, szedjem a következő levelet folyamatosan.

Igen ám, de nekem most nincs mit bevenni, és ha most be is szedem a következő levelet, annak ugyanúgy hiányozni fog a végéről...

Ilyenkor mi a csuda van? Valaki járt már hasonlóan?


(Okoskodók figyelmébe: dokim szabin van, nyilván ha tehetném, őt kérdezném.)

Köszikeh! ^.^



2016. nov. 16. 22:21
 1/8 asddsaasddsaasddsa válasza:
0%
Ezzel:Bocsi anya!A farkam vertem és kt mellé spriccelt.
2016. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
1# te meg mi f szról beszélsz? :D
2016. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most hanyadiknál tartasz?
2016. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mem kell foyamatosan szedni. Az utolsó tabi ugye kimarad, ez a 7 napos szünet első napja. Tájékoztatóban is van olyan írva, hogy mit kell tenni, ha el akarod tolni a vérzést, esetleg azt a részt is olvasd újra
2016. nov. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lesz a pótleveled. Nem kell ezt túlmisztifikálni. Szeded tovább rendesen, és lesz egy pótlevél ilyen vészhelyzetekre.
2016. nov. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3 A második héten járok, de most nem hagytam ki tabit, ennyi eszem azért van =D azért fog a végéről hiányozni :/


#4 Tolásnál nekem olyat ír, hogy vagy egyben szedem be a két levelet, és akkor ugye egy vérzés kimarad, vagy nem hét napot, hanem rövidebb szünetet tartok, és akkor azzal tolom el addig, amíg nekem jó.

Akkor ezek szerint úgyis lehet, hogy korábban kezdem a szünetet? Abból nem lesz gáz? :/ Véd ugyanúgy?


#5 Köszi, ez is jó tipp, de ezt inkább végső esetre hagynám, azért annyira nem jellemző ez a bénaság, hogy egy egész levelet félretegyek emiatt.

2016. nov. 17. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lesz gond, ha 1 nappal korábban kezded a szünetet. De ha félsz, akkor 1 hónapig használjatok gumit is, akkor tuti nem lesz gond. 4es voltam
2016. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor sincs nagy gáz ha így végig szeded és akkor egy nappal előbb kezded szedni a következőt. de lehet az is h egy új levélből kiveszel egyet de az elejéről ne a végéről ha placebosat szedsz ami valószínű és elrakhatod vésztartaléknak ha véletlen elfogy vagy elhagyod akármi
2016. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!