Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-Regol 3x21 tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-Regol 3x21 tabletta szedése. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy teljesen félreértelmeztem a tájékoztatóját, és a pénteken jelentkező menstruációs vérzésem észlelése után be is vettem az első bogyót, ám nem a péntekre valót, hanem a legelsőt.

Namármost. Kiszámoltam, hogy egy 3 napos hotelezős szülinapozás a párommal pont arra az időre esik, amikor az egy hetes szünetet kell tartani a bogyóval, akkor jár le az első hónapnyi levél, akkor fogy el, és így ugye nem a péntekitől,, hanem a legelsőtől számoltam.

Kérdésem végülis az lenne, hogy ha így folytatom, hogy most már a következőket veszem be, akkor azalatt az egy hét alatt védett leszek-e? Vagy ugorjak a fehér bogyóra, mivel az következne?

Tudom, hogy állítólag azon héten védett leszek, mert a vérzés első napján vettem be, de gondoltam, megkérdezem, biztosan vannak tapasztaltabbak nálam.


Köszönöm a válaszokat!


2016. nov. 26. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!