Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen esetben szedhetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek orvoshoz, szóval nyilván fogok konzultálni szakmabelivel is. Most csak az érdekel, hogy az itt megforduló nők közül van-e valaki, aki hasonló cipőben jár, mint most én.

Egyelőre annyit tudtam meg a vérvétel eredményeimről, hogy progeszteron alulműködésem van (a doki így fogalmazott), és hogy ezért a fogamzásgátlásról is beszélnünk kell. Végzett Leiden mutáció vizsgálatot is (ami a trombózishajlamot mutatja ki), erről viszont nem mondott semmit. Fogalmam sincs, hogy ez most akkor mit jelent.

Már egy ideje szeretnék tabit szedni (még sosem szedtem), mert az óvszer és a megszakításos szex (habár fantasztikus) nem hoz igazi bet(el)je(sülés)t. A jelenlegi párom az első, akivel el tudok jutni a csúcsra, és ez hihetetlen érzés. Szeretném egy következő szintre emelni ezt.


Előre is köszönöm az összes választ! További szép napot kívánok :)

20/N



2016. dec. 1. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedhetsz. A progeszteron problémádat meg rendbe hozhatod, ha növényi olajok helyett egy ideig állati zsiradékokat használsz.
2016. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!