Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha anyukámnak volt trombózisa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyukámnak volt trombózisa, akkor nem szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Anyukám jelenleg 54 éves, 6 éve volt egy trombózisa.

Úgy tudom, akinek hajlama van a trombózisra, az nem szedhet anti bébi bogyót.


Most akkor nekem a doki emiatt nem fog bogyót felírni?



2016. ápr. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan doki, aki felírná így is...de. Ha nem akarsz trombózist kapni, akkor keress más védekezési módot.
2016. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem erőltetném a dolgot. Jobb gumival védekezni mint belehalni ebbe.
2016. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én anyukámnak is volt, és neki bizonyítottan a fogamzásgátlótól. Szerencsére benne volt az időben, amikor még nem károsodik semmi, úgyhogy teljesen felépült... De őszintén, nekem nem érné meg. A barátom pedig teljesen egyetért velem.
2016. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 10. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ, hogy miért volt trombózisa!

Ha genetikai eredetű, akkor valószínűleg örökölted, de ezt ki is lehet vizsgáltatni, és akkor megtudod.

Akinek pl 12 órás repülőút után lesz trombózisa, az nem genetikai eredetű, tehát annak a gyermeke nyugodtan szedhet fogamzásgátlót.

2016. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy milyen eredetű lehetett neki.


Már jó 20-30 éve dohányzik, ha nem több, ülőmunkát végez, keveset mozog (2x10 perc míg munkába, majd haza biciklizik + takarítás) - ennek ellenére nem kövér, még ha van is rajta valamennyi felesleg, és szerintem folyadékot se iszik eleget.

2016. ápr. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!