Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A durex xl, pleasuremax vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A durex xl, pleasuremax vagy valami egyéb a legjobb óvszer vastag farokra?

Figyelt kérdés
Elég vastag farkam van, a legtöbb durex óvszer úgyahogy rámegy, a LifeStyles meg már szinte sehogy. A durex pleasuremax-ot és xl-t még nem próbáltam. Nektek melyik vált be a legjobban vastag farokra?
2010. máj. 1. 16:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Civilizált válaszokat légyszi...
2010. máj. 1. 16:15
 2/9 anonim ***** válasza:
A "farkam" kifejezés sem túlzottan civilizált.
2010. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eléggé általános kifejezés manapság a hímvesszőre, nem azt mondtam, hogy f@sz. Normális válaszokat kérek, nem csúfolódást meg nyelvtan-nácikat.
2010. máj. 1. 16:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miért van az, hogy ezen az oldalon valaki elolvassa egy ember kérdését, kiragad belőle egy szót vagy kifejezést és azon lovagol meg röhög, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolna. Nem sértettem vele az oldal törvényeit, nem beszéltem vulgárisan, nem bohóckérdést tettem fel pin@kobolddal meg ilyenekkel és mégis...
2010. máj. 1. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy méretek nélkül nem tudunk mit kezdeni a kérdéssel. Az "átlag" méretekkel rendelkezők nagy részét is szorítja a legtöbb Durex.
2010. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nem vagyok abban a helyzetben, hogy méricskéljek, mert vendégségben vagyok és erekcióm se nagyon lesz mert 3 órája vertem ki, de a farkam kb. 20cm hosszú és valamivel vastagabb az átlagnál.
2010. máj. 1. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nem egy bunkó van a lábad közt, akkor szerintem a Comfort XL-el nem lesz gondod, főképp, ha az átlag Durex-ek is fel-fel mentek.
2010. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt van a gumimaci
2010. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tegnap 16:40 Köszi a normális választ! Kipróbálom az XL-t.
2010. máj. 2. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!