Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik, ha a hét napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha a hét napos szünet hatodik napján kezdem véletlenül az új levelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom mi történt velem, fáradt és figyelmetlen vagyok mostanában, így lehet az is, hogy véletlenül nem holnap kezdtem el az új levelet a tablettamentes hét után, hanem ma. :(

Ezzel nagy galibát okoztam? A védettség megvan?


2016. dec. 15. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs nagy gond, ezzel a módszerrel (tehát a szünet rövidítésével) lehet élni néhanapján, így lehet befolyásolni azt, mikor vérezz. A betegtájékoztató is biztosan ír erről! Annyi, hogy arra figyelj, hogy ne nagyon forduljon elő a közeljövőben még egyszer ilyesmi, nem szabad rendszert csinálni belőle!

2016. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Eztán figyelmesebb leszek...
2016. dec. 15. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyi hogy most majd egy nappal előbb jön meg (bár nálam egy napos előrehozás esetében nem jött meg előbb egy nappal :D ) de a védettség és egyebek maradnak. Csak akkor van baj ha később kezded el egy nappal, a rövidítés sose gond, csak ne legyen kevesebb a szünet 3 napnál és azért jöjjön meg még a vérzés.

2016. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is! :)
2016. dec. 15. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra figyelj még, hogy a jövőben ezt a napot kell tartanod. Tehát ugyanúgy hét napos lesz a szünet, és ezért mostantól mindig csütörtökön szeded a gyógyszert először (ha jól számolom, hogy akkor írtad ki a kérdést :) ).
2016. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!