Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van a Missee fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
A dokim ezt a gyógyszert írta fel, ez lesz az első alkalom, hogy fogamzásgátlót fogok szedni. Tapasztalatokra, vèleményekre vagyok kíváncsi. Kicsit tartok attól, hogy megfogok hízni tőle,direkt mondtam, hogy lehetőleg olyat írjon fel, amitől nem fogok úgy hízni, a válasza az volt,hogy ezek a mai fogamzásgátlók már kevesebb hormont tartalmaznak mint a régiek, ezért nem fogok úgy hízni tőle, de azért szokott kattogni rajta az agyam.Na meg honnan fogom tudni, hogy bevált-e a gyógyszer? Ezt is kérdeztem a dokitól, de a válasza az volt, hogy nem sorol most fel mellékhatásokat, mert akkor mindegyiket be fogom magamnak képzelni és azt fogom hinni, hogy nem jó. Érezni fogom, ha nem jó, ennyit mondott. Előre is köszönöm a válaszokat! 18/L

2016. dec. 16. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én fél éve szedem a Missee-t. Nekem annyi bajom volt tőle, hogy mikor elkezdtem az étvágyam megnőtt nagyon. De azt magadnak kontrolálhatod. Semmit se híztam mióta szedem. Nekem annyi mellékhatása lett, hogy mióta szedem a szám állandóan kicserepesedik és a hajam gyorsabban zsírosodik. De ennyi.
2016. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg menzesz előtt hamarabb kezd el fájni a mellem. meg azóta elég érzékeny is
2016. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Talán mintha én is kicsit éhesebb lennék azóta. Eddig ennyit tapasztaltam. Köszönöm a válaszod:)
2017. jan. 6. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!