Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdek el először fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdek el először fog. Gátlót szedni, ha 10. -én veszem be az elsőt, ahogy megjön a menszeszem, akkor mikor várható a következő havi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

21 napig szeded, a 7 nap szünet bármelyikén megjöhet, lehet h első nap, lehet h a 7.en de lehet h akkor amikor már elkezded a 2. levelet szedni, ezt nem lehet tudni még akkor mikro még nem is szedtél:) nekem 4. nap sziokott, de múltkor 5. nap jött meg.=kivételesen) 2 éve szedem.

Majd be fog állni, lehet h a 2. levél után egy napot csúszni fog, az nem gond

2010. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A következő havi a következő hónapban.
2010. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Istenem ezek a kérdések, az orvost lusta voltál megkérdezni kicsim?
2010. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az orvosnál ilyen kérdésem még nem volt, mivel most foglaltunk szállást júni 26-tól júli 2-ig és ahogy számoltam pont bele fog esni a havim. De ha nem kezdek most el gyógyszert szedni, akkor megint nagyon görcsölni fogok. Mit tudnék csinálni, a nyaralást már nem lehet lemondani
2010. máj. 2. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!