Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha bevettem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha bevettem az escapelle tablettát?

Figyelt kérdés
Az utolsó menzeszem november 23-án kezdődött, a következőnek most kellene jönnie december 21-én. December 18-án hajnalban együtt voltam a barátommal és kiszakadt a gumi. Vettem be ESCAPELLE 72 órás esemény utáni tablettát 14 órán belül. Lehetek terhes? Érdemes-e terhességi tesztet csinálni később? (Ha igen akkor mikor? S milyet érdemes venni?)

2016. dec. 19. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Van akinek hat van akinek nem. Barátnőmnek az Escapelle mellett maradt meg a baba most 1,5 éves a fia. Jah és a " baleset " után 2 órával már be vette az esemény utáni tablettát tehát bőven időben volt. De mégsem hatott.
2016. dec. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A másik az hogy az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod szóval ne csodálkozzatok ha nem fog megjönni és hónapokig össze vissza menstruálsz majd. Aktus után leghamarabb 2 héttel mutatja a teszt ha baba van.. Tehát leghamarabb December végén Január elején tesztelhetsz!
2016. dec. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdemes csinálni hogy megnyugodjatok. De nem lesz belőle igy baba. Nekem a 72 oras tabi utan megjött szinte azonnal pedig nem kellett volna, es ugy állt be a ciklusom. Nem a világ vége nyugi, de vigyázni kell.
2016. dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!