Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Life Styles márkán belül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Life Styles márkán belül melyik a legjobb óvszer?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Ribbedet használjuk és megmondom:elég jó!Mondjuk az új,azthiszem Intenzity a neve(nem bizti!),ami elől érdes hátul pedig bordás az sem rossz!-és eléggé megbízható. :)
2007. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát szerintem az új márka amit említettél (a bordázott meg érdes) az nem túl jó! nekem a sima síkosítóval ellátott mindig jó volt :D
2007. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt férfija és nője válogatja.

VAn a ki a spermicideset szereti, mert jobban véd, van aki a vékonyat, mert hát vékony, van aki az erőset, mert nem bízik meg benne, van aki a bordázottat, mert plusz ingert ad. Ezt neked és párodnak kell kipróbálni, minőségben nincs különbség, mindegyikben bízhatsz.

2007. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Life Style ovszerek között az Ultra Thine szürke színű a doboza, az a jó, de hát ki kell probálni és amielyikkel megvagytok elégedve azt használjátok. Ez a típús azért jó, mert vékony és síkosított.
2007. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt a márkát használtam, igaz rövid ideig, ugyanis kiszakadt... Meg kicsit irritált ott lent...
2007. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Life Styles 1 szar.... Durex et használj az a legjobb és abba is az extra vékony:P:) azzal a legjobb:)
2007. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lifestyles nem szar. :D Nekünk a Durexszel voltak gondok - páromat szorította nagyon. Szóval lifestyles. Amúgy mi használtuk az originalt is (sötétkék doboz), az ultra thin-t is (szürke doboz), és a latexet egyáltalán nem tartalmazó, marhadrága új SKYN-t is (fekete-arany doboz). Mindegyik tökéletes volt, egyik sem szakadt el.
2010. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!