Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Tri Regol mennyire hatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tri Regol mennyire hatásos fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Tri Regolt szedek már 7 hónapja. Eddig semmi problémám nem volt vele, de nagyon félek, hogy terhes leszek még a gyógyszer mellett is. Mindig amikor meg kell jönnie ideges vagyok és sírok, mert félek, hogy mi van akkor ha...? Véleményeket írnátok a tablettáról?

2016. dec. 29. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szeded akkor miért ne lenne hatásos?

Szerintem használjatok óvszert kiegészítő védekezésként ha ennyire betegesen félsz a terhességtől.Szerintem tuti egész aktus alatt ezen pörögsz,így majd megnyugszol.

2016. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira, mint az összes többi.

Ha valaki rendesen szedi, elolvassa a betegtájékoztatót, hogy mire kell odafigyelni szedés közben, akkor nem kell ám attól tartani, hogy terhes lesz mellette az ember.

Meg aztán ha ennyire félsz a terhességtől, akkor inkább ne élj nemi életet, vagy fordulj pszichológushoz!

Teherbe esni nem olyan könnyű ám, mint amilyennek látszik. Nekem speciel még úgy is több, mint fél évig tartott, hogy terveztük és nem védekeztünk.

Fog. gátló és óvszeres védekezésben is volt már részem, több, mint 14 éve élek nemi életet és soha egyik mellett sem lettem terhes.

2016. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Most jelen pillanatban attól félek,hogy vettem be hasmenés ellen egy por alapú készítményt (nem ment végül a hasam) és nem tudom hogy abban a gyógyszerben van-e antibiotikum. Már elfogyott és nincs meg a doboza és a nevét se tudom így nem tudom megnézni az összetevőit :(
2016. dec. 29. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:

A hasmenés elleni gyógyszer az hasmenés elleni gyógyszer és nem antibiotikum, nyugi.

Antibiotikumot bakteriális fertőzésre szoktak felírni, pl. bakteriális hüvelyi fertőzés, bakteriális légúti vagy húgyúti fertőzés.

És igen, van olyan, hogy a hasmenést baktérium okozza, de azt általában széklettenyésztéssel derítik ki és az erre való gyógyszert orvos írja fel. Szóval nyugi, vény nélküli hasmenés elleni szertől nem lesz bajod.

2016. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :) Megpróbálok megnyugodni. :) Ez a problémám azóta van meg, amióta egyszer három hetet késett a menstruációm, és azóta félek.
2016. dec. 29. 18:01
 6/8 icu75 ***** válasza:
14évig szedtem a Tri-régiót,mindenféle probléma nélkül,igen sűrű nemi élet mellett se volt gondom vele. A mensim is óraműpontossággal a tablettamentes napok harmadik napján jött meg és 3-4 napig tartott. Gyerektervezésnél az orvosilag ajánlott fél év kiürülési idő után második hónapban már sikerült teherbe esnem.
2016. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kb a létező legerősebb (és legrégebbi) gyógyszert szeded, még lehet hatásosabb is mint a gyengébb társai.
2016. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem édesanyám szedi, kb 20 éve... Nincs még tesóm :D Szóval ha pontosan szeded és odafigyelsz, hatásos :)
2017. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!